.

.

YANGLIYU Предниот Браник Решетката Худ Скара Одговара за Q7 2010 2011 2012 2013 2014 2015 AU1200127 Одговара за Q7 Стил Автомобил Магла светилка Решетка (Боја : Како што е Прикажано)

YANGLIYU Предниот Браник Решетката Худ Скара Одговара за Q7 2010 2011 2012 2013 2014 2015 AU1200127 Одговара за Q7 Стил

DEN 451.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршена заштита на вашата пред магла светилка од гребење или штети.Лесни, colorfast и издржливи.Тоа може да трае долго време, под било какви временски услови.Висок квалитет браник решетката направени од премиум АБС материјал, нема лесно се бори за максимална издржливост.Дава повеќе струење за кулер за заштита на виталните компоненти на моторот форма се прегрее.Го разубавува изглед на вашиот автомобил, што го прави повеќе привлечни и подобрување на вашиот тркачки стил.Посебни Карактеристики : Браник Grille Material Тип : ABSItem Тип : Трки Grills Item Тежина : 3500g Model Година : 2010-2015 Model Име : Предниот Браник Grillefeature 1 : Црна Браник Grillefeature 2 : Браник Mesh Exquisite изработка, нови technology Perfect се вклопува со оригиналниот car Easy Инсталација.Нема Промена Е Потребно Носат-отпорни, отпорни се Подобри Вашето Возило е Надворешен Стил, им Даде на Вашиот Автомобил Единствена АТРАКТИВЕН Изглед, да се издвоите од Другите Акции Решетката.

Особините

Купувачите избираат и