.

.

Индустриски Високо Еластична И Издржливи Пролет 10PCS 1.69 10 11 15 18 22 24 2515-50mm Пролет Челик Мали Компресија Ослободување Механички Врати Пролет Притисок Пролет OD 8мм

Индустриски Високо Еластична И Издржливи Пролет 10PCS 1.69 10 11 15 18 22 24 2515-50mm Пролет Челик Мали Компресија Ослободување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Силна анти-оксидација, анти-киселина и анти-корозија способност.Забелешка:.Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Сите компресија извори биле професионално дизајнирана, точно пресметани, токму произведени, како и ефикасно да се тестираат.Жица со дијаметар(жица дебелина) : 1.6 mm Outer дијаметар(надворешен дијаметар) : 9mm 10мм 11mm 12mm 13mm 14mm 15mm 16mm 17mm 18mm 20mm 22mm 24mm 25mm Length : 15mm 20mm 25мм 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm.

Особините

Купувачите избираат и