.

.

Besokuse Мат Усни Лагер 12 КОМПЈУТЕРИ Високо Пигментирани и Непречено Lipliner Молив Поставите Долготрајни и Водоотпорен Трајни Усна Облоги

Besokuse Мат Усни Лагер 12 КОМПЈУТЕРИ Високо Пигментирани и Непречено Lipliner Молив Поставите Долготрајни и Водоотпорен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Широк Карактеристики : Долго-траен, лесно да се носат, природни и хранливи.Деликатна Тенка Линија Цртање : Лесно да се подготви една деликатна тенка линија. 12 Различни Бои : 12 различни бои ви нудиме професионална шминка за полнење.Добар подарок : Еден добар подарок за вас и вашите пријатели.Се шири Превенција : Природна боја усна лагер, не само стереотипи.Вие исто така може да спречи кармин, усна сјај се шири кон надвор од устата. "Функција : 1. Боја : 12 colors2. Рок на траење : 5 years3. Производ Тежина : 49g4. Пакување : картон пакување".

Особините

Купувачите избираат и