.

.

Нокти Датотека,Педикир Маникир Поставена со 11 Видови на Нова Безбедна Мелење Раководител, Професионални Помине Вежба за Полнење

Нокти Датотека,Педикир Маникир Поставена со 11 Видови на Нова Безбедна Мелење Раководител, Професионални Помине Вежба за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Побезбедно бебе нокти датотека што нема да го оштети кутикулите или меки нокти кревети, вие можете безбедно и брзо да ги намали и полски малку ноктите и ноктите.Контрола на брзината (високо/ниско) и ротација (насока на стрелките на часовникот/назад) за подобрување на ноктите поднесување позиции и помек, неспокојот ноктите.Направени со едно-копче дизајн и напојува од страна на 2 АА батерии (не се вклучени), ова е совршено бебе туш подарок за дома или патување.Погоден за педикир и маникир, за професионални салон или домашна употреба.Вашата сигурност, удобност и различни барања се она што ги грижи најмногу.Детали за производот : - Едно-Копче за Активирање - Повеќе Брзини и Ротација Модели - Компактен, Лесен Дизајн - Безбедно на Бебето Прст и Пети Ноктите - Батерија Управувана (Две АА Батерии), Кликнете "Додај во Кошничката' сега за да добиете најдобри бебе помине clippers за новороденчињата, години и малите деца.ЗАБЕЛЕШКА : Батеријата Управувана (Две АА Батерии)објектот не вклучувајќи АА батерии ,треба екстра purchase Please ги тргнеме на АА батерии кога не го користите.

Особините

Купувачите избираат и