.

.

hansgrohe Raindance ВОЗДУХ Плоча Надземни Туш 300мм со Краток Туш рака бр. 27493000

hansgrohe Raindance ВОЗДУХ Плоча Надземни Туш 300мм со Краток Туш рака бр. 27493000

DEN 17428.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

со туш рака 389 mmwide туш облачно со Air Power technology Air Power infuses водата со воздухот за да даде повеќе обемниот spray Quick Clean систем за лесно отстранување на вар scalewith стожерот заеднички и безбедност fixingwith ѕид монтирање plateflow стапка од 18 l/min.на 3 bar.

Особините

Купувачите избираат и