.

.

Ричард Шерман Сиетл Seahawks Autographed Riddell Eclipse Алтернативна Брзина Мини Шлем - Autographed МАК Мини Шлемови

Ричард Шерман Сиетл Seahawks Autographed Riddell Eclipse Алтернативна Брзина Мини Шлем - Autographed МАК Мини Шлемови

DEN 5759.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Мини Шлемови.Оваа мини шлем е лично на рака потпишан од страна на Ричард Шерман.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Ричард Шерман сувенири.Сиетл Seahawks сувенири.

Особините

Купувачите избираат и