.

.

Linemaster 632-DA Clipper Нога Прекинувач, Одржува, Црна, Леано Железо

Linemaster 632-DA Clipper Нога Прекинувач, Одржува, Црна, Леано Железо

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

БРЕНД : Linemaster.ВИСИНА ИНЧИ : 1.78. ДОЛЖИНА ИНЧИ : 4.56. ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ БРОЈ : 632-DA.ТИП : Одржува.Linemaster 632-DA Clipper Нога Прекинувач, Одржува, Црна, Фрлија Iron Clipper нога прекинувач, електрични, еден на возилото, одржува, SPDT, една фаза, без стража, црна, en 60529 степен на IP20 (IP68 по барање), поздравниот отпорни & отпорни на корозија(достапно)Медиум должност општа намена design Materials на изградба : Изградена од леано железо за долго-life Non-пропадна база pad Adjustable вирус олеснување connector Durable црна finish Model 632-da може да се користи за контрола на lighting Model 638-s карактеристики фрлија алуминиумски домување насликани портокал алармирање со прскање отпорни внатрешни работи switch Features & бенефиции : Докажано reliability All одржува модели нудат "притисни на-убивам" акција која insures долго непроблематична performance2 Дупки предвидени за цврсти монтажа на подот или equipment Options : Широк treadle модели нудат голем седум инчен цел за операторот foot Available заштитна винил што можат да бидат применети над нашите clipper.На оваа говорница е достапен во црна или светла портокалова, и обезбедува дополнителна да подножјето се префрлите од ограничена количина на течност, прашина, нечистотија, кал и snow Airval модели available Heavy мерач челик guard available BRAND : Linemaster HEIGHT ИНЧИ : 1.78 ДОЛЖИНА ИНЧИ : 4.56 ПРОИЗВОДИТЕЛИ ДЕЛ БРОЈ : 632-DATYPE : Maintained WIDTH ИНЧИ : 3.45 ИЗГРАДБА : Фрли Iron WEIGHT LBS : 3.63 СТИЛ : Clipper COLOR : Црна.

Особините

Купувачите избираат и