.

.

FK Песна Spektra Работ X Ротари Тетоважа Машина Пиштол Професионални Лесни за Tattooing, Црна

FK Песна Spektra Работ X Ротари Тетоважа Машина Пиштол Професионални Лесни за Tattooing, Црна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЦЕЛОСНО РАЗНОВРСНА – Воведување на Spektra Работ X, FK Песна Ротари Тетоважа Машина со "Променлива On-the-Fly" прилагодливи даде што ќе ве однесе од не даде целосна даде со само еден целосен пресврт.КОРИСТИ стандарди И КЕРТРИЏ ИГЛИ – Менување од кертриџ за стандардна игла setup никогаш не било полесно.Оваа ротари тетоважа машина пиштол ги прифаќа и двете.НЕМА ПОТРЕБА ЗА АДАПТЕРИ – патентирана Spektra Multi Vise Систем прифаќа кертриџ костец на овој tattooing машина без потреба за адаптери.УЛТРА-ЛЕСЕН ДИЗАЈН – Направени од Авион-одделение алуминиум, овој лесен тетоважа машина, професионални тежи само 2.88 унци.ПРОМЕНЛИВИ УДАР КАПИ – Променливи Удар Капи во 2.8, 3.4, 4.0 mm димензии им овозможуваат на уметниците различни поставување.Заменлив Motor Bolt работи тивко и сигурно.FK Песна Spektra Работ X Crossover Ротари Тетоважа на Машина со Give Introducing на Spektra Работ X Ротари Тетоважа Машина со FK Песна.Целосно разноврсна со "Променлива On-the-Fly" прилагодливи даде микро-бирате што ќе ве однесе од не даде целосна даде со само еден целосен пресврт.Менување од кертриџ за стандардна игла setup никогаш не било полесно на оваа тетоважа машина пиштол.Тоа е компатибилен со двете, и патентирана Spektra Multi Vise Систем прифаќа кертриџ костец на оваа машина за tattooing без потреба за адаптери.Ултра-лесни уште робустен дизајн го гарантира удобност.На Spektra Работ X доаѓа во седум брилијантни бои.Голема Машина, Кој Доаѓа во комплет Со Сите Options High-квалитет премиум тетоважа машина, пренослив.Направени од Авион-одделение алуминиум, тежи само 2.88 унци.Променливи Удар Капи во 2.8, 3.4, 4.0 mm димензии им овозможуваат на уметниците различни поставување.Заменлив Motor Bolt работи тивко и сигурно и е компатибилен со Директниот 1 и Работ X Motor Bolts.Оваа ротари tattooing машина е моќни и сигурни за сите видови на работа.Тоа, исто така, има уникатна вози-бар и лизгачот за кој се намалува триењето и обезбедува непречено извршување.Одржување-бесплатно - без подмачкување потребно.Инженерните и произведени во САД.

Особините

Купувачите избираат и