.

.

Hejnar Фото Arca Тип 8 Инчен Леќа Поддршка Пакет со Менгеме - Направени во U. S. На

Hejnar Фото Arca Тип 8 Инчен Леќа Поддршка Пакет со Менгеме - Направени во U. S. На

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет со брзо приспособување на висина на дршката вклучува 8 инчен железница (G010-80), леќа поддршка заградата (LLSB), и 2.375 инчен стегач (F62).Направен во U. S. A. Прецизност В. N. C. изработени од 6061-T6 Алуминиум.Нерѓосувачки челик хардвер.Црна тешко грб елоксирани површината. 8 инчен леќа поддршка пакет со брзо приспособување на висина на дршката вклучува 8 инчен железница (G010-80), леќа поддршка заградата (LLSB), и 2.375 инчен стегач (F62).Ова поставување може драматично да ја подобри стабилноста на вашата камера/леќа комбо.

Особините

Купувачите избираат и