.

.

SHYPT Камера Ранец Флексибилна Поделба Поместена Торба Shockproof Вметнете Заштита за SLR dslr фото Mirrorless Апарати и Објективи (Боја : Зелена, Големина : 30x14x37 см)

SHYPT Камера Ранец Флексибилна Поделба Поместена Торба Shockproof Вметнете Заштита за SLR dslr фото Mirrorless Апарати

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржливи водоотпорен најлон надворешноста(црна); доволно внатрешни работи складирање(Сива/Портокал/Зелена/Црвена Внатрешни работи).Го заштитува вашиот фото брзини и други додатоци од гребнатини.Се вклопува камера системи, стручни чевли-планината флеш единици, радио предизвикувачи, mirrorless апарати и објективи, батеријата и полначот, cabes и други додатоци.Прилагодливи и отстранлив велкро снимени перници.Тоа може да биде изграден во 6 мали партиции за домување содржина одделно и безбедно.Answer : ___________________________ Note : Ранец САМО, камера, lense и othe додатоци НЕ се вклучени.Издржливи водоотпорен најлон надворешноста(црна); доволно внатрешни работи складирање(Сива/Портокал/Зелена/Црвена Внатрешни работи).Го заштитува вашиот фото брзини и други додатоци од гребнатини.Се вклопува камера системи, стручни чевли-планината флеш единици, радио предизвикувачи, mirrorless апарати и објективи, батеријата и полначот, cabes и други додатоци.Прилагодливи и отстранлив велкро снимени перници.Тоа може да биде изграден во 6 мали партиции за домување содржина одделно и безбедно.Answer : ___________________________ Note : Ранец САМО, камера, lense и othe додатоци НЕ се вклучени.

Особините

External material:
waterproof nylon
Internal Color:
Gray/Orange/Green/Red
Dimensions:
11.8x5.5x14.6 inches/30x14x37 centimeters
Package Included:
1 * Backpack :

Купувачите избираат и