.

.

FFLJT Европската Круг Ковано Железо единствено еднострана Десктоп Шминка Огледало Едноставна Ретро Девојка Десктоп Облекување Маса Огледало

FFLJT Европската Круг Ковано Железо единствено еднострана Десктоп Шминка Огледало Едноставна Ретро Девојка Десктоп Облекување

DEN 5740.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ дијаметар : 30cm.Бидејќи тоа е самостојна и не премногу голем, ќе може да се движи од едно место до друго, без многу врева.Повеќе компактен и достапен, Само ги донесе со вас каде и да одите и таму сте.Се создаде изјава на вашата суета со професионални одделение Сатен Никел заврши, изработка на гламур огледало безвременски централен од вашиот секојдневен убавина рутина.Овој двоен двострано шминка за убавина огледало е направен од rustproof и отпорен на корозија на металот.Тоа ќе не е лесно да се деформира или исчезнат.Шминка огледало декоративни огледало е лесно за одржување и може да се избриша директно со влажна крпа или хартиена крпа.Суета огледало е совршен за секојдневна употреба, и тоа, исто така, е совршен роденден за подарок, годишнина подароци, Божиќ подарок, Нова Година на подарок, итн.за девојки, жени, шминка љубовници или гроздобер украси љубовници.

Особините

Купувачите избираат и