.

.

KNIPEX Tools - Пролет Црево Стегач Клешти (8551180ASBA)

KNIPEX Tools - Пролет Црево Стегач Клешти (8551180ASBA)

DEN 956.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прецизност Одделение Перформанси Tools.Број 1 Избор На Трговци Во Светот.Удобно Во Употреба И Квалитет Увери Дизајн.Способен Да Одговара На Потребите Во Продавница, Дома Или Во Служба Поле.Секоја Алатка Е Докажано И Тестираат За Издржливост И Функционира Во Реалниот Свет Употреба И Услови.Направен Во Вупертал-Cronenberg, Германија.Во Прилог На Квалитет, Иновативност И Перформанси, И Други Важни Камен Темелници Се Одржливи И Активности Вредност-Водени Ориентација.

Особините

Купувачите избираат и