.

.

Draper Магнетни Капи Hickory Чекан

Draper Магнетни Капи Hickory Чекан

DEN 525.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производителот гаранција може да не се применува.магнетни лице.фалсификувани фини зрна висока јаглероден челик глава.magnetised со чувар на вилушка.Експерт За Квалитет, Фалсификувани Фини Зрна Висока Јаглероден Челик Глава, Магнетни Лице, Чувар И Hickory Вратило.Се Продава Лабава.Полиран солидна фалсификувани главата од фини зрна висока јаглероден челик правилно појачани и зацврстен, магнетни чаталестите се соочи со еден слој лак за заштита од ' рѓа.

Особините

Купувачите избираат и