.

.

Совршен Џеб Види, Божиќ за Баба, мајка Мачка, Роденден, на Вљубените Мачка Мајка | Мачка Накит

Совршен Џеб Види, Божиќ за Баба, мајка Мачка, Роденден, на Вљубените Мачка Мајка | Мачка Накит

DEN 718.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

СОВРШЕН ПОДАРОК - Оваа Мачка Мајка Подарок, Совршен Џеб Види, Божиќ Подарок за неа, Роденденски подарок за жените Врежани Џеб се Види е совршен подарок за да го прослават секоја прилика.Без разлика дали тоа е Годишнина, Роденден, Свадба или овој подарок ќе се покаже на примачот колку ти е гајле за нив!.ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН - Даде подарок на време со нашите врежани се види и да се покаже вашата сакана колку тие значат за вас.Нашиот уникатен дизајн е креиран од страна на нашиот уметник, кој има направено сигурни дека тоа е посебен!.ГОЛЕМИНАТА И СИНЏИР – Тоа е совршена големина за повеќето џебови : 4.5 cm во дијаметар, со 40 см синџир!.ВИСОК КВАЛИТЕТ - квалитетот на овој џеб се види е за вториот нема.Направени со супериорен материјали и изработка, тоа е вистинска showstopper!.ПРЕВОЗОТ Врежани и се испраќаат со љубов од Џорџија, САД.Мачката Мајка Подарок, Совршен Џеб Види, Божиќ Подарок за неа, Роденденски подарок за жените џеб се види е класичен часовници и тоа е се околу за стотици години.Тоа е совршен подарок за секоја прилика, без разлика дали тоа е вашата свадба ден, или само да ви кажам благодарам.На часовникот има црн синџир мерење околу 14 инчи долго.Некој клип на крајот ви овозможува лесно да го закачите на џеб или појас јамка.Оваа механички види има вградена батерија.Само извлечете ја knob да го поставите времето.Притиснете и да се сврти во насока на стрелките на часовникот, додека таа ќе престане, а потоа се повторува во спротивно движење додека не се постигне саканиот време амбиент.Ако сакате да го ресетирате времето по ликвидација, само да им помогнам и да се сврти на knob спротивно од стрелките на часовникот, додека таа ќе престане, и да го повтори.

Особините

Купувачите избираат и