.

.

KiriNavi Автомобил Стерео Радио за Chevrolet Искра Победи Matiz 2015-2019 Andriod 10 4core GPS Навигација со Bluetooth 9.7 инчен HD Екран на Допир за Корисници Задна Камера DSP WiFi Поддршка SWC

KiriNavi Автомобил Стерео Радио за Chevrolet Искра Победи Matiz 2015-2019 Andriod 10 4core GPS Навигација со Bluetooth

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вграден Bluetooth : Bluetooth5.0 технологијата ви овозможува да направите безжична hands-free повик и да слушате музика стриминг услуга како Spotify и Пандора и контрола на патеката & јачина на глас нагоре/надолу и репродукција/пауза низ системот.FM/AM Радио со Меморија Функција : Со FM радио преносот на моќ опсег е поширок, сигнал покриеност е поширок, и повеќе станици да може да се примени вашето патување, повеќе не е здодевен.Мемориската функција се сеќава на радио станици во интелигентен начин.Автомобил Андроид Стерео : Овој Андроид Автомобил Стерео Главата Единица двојно din инсталација. 9.7 инчен голем екран осетлив на допир.Висок револуција поддржува 1080 P ултра јасно видео. 2.5 D лак работ анти-нула калено стакло екран.Со двојно USB, видео излез/влез РКА пристаништа, брзо Реактивна и Стабилна Работа.Јасно И Физички се Прикаже : 2.5 D IPS high-definition touch screen дисплеј, одговорно, допирни.Бојата е природно, јасни и соодветни за вашите очи, ден и ноќ режим на префрлување, и опремени со сонцето стакло јасно да се види на мапата дури и во сонцето.Повеќе Функција : Дигитални медиуми FM приемник со user-friendly дигитална контрола интерфејс, Поддршка волан USB порт на репродукцијата, ПОМОШЕН ВО конективност, музички плеер, видео плеер, и др.направи вашиот диск повеќе удобен и пријатен.Ако имате било какви забуни за инсталација или користење, pelaese conncet со нас, Ние ќе се справи со вашиот проблем наскоро.Одговара фабрика контроли на воланот & A/C Систем.

Особините

Купувачите избираат и