.

.

HEALLILY 6pcs Exfoliating Loofah Бања Сунѓерот Влошки Природни Luffa Loofah Сунѓерот Назад Scrubber Четка Туш Бањата за Мажи Жени

HEALLILY 6pcs Exfoliating Loofah Бања Сунѓерот Влошки Природни Luffa Loofah Сунѓерот Назад Scrubber Четка Туш Бањата за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Преносни Природни Loofah Бања Туш Сунѓери Тело Exfoliator Scrubbers за Возрасни Мажи и Жени.Користење на вашите омилени течни или сапун за да се отстранат мртвите клетки на кожата, се стимулира циркулацијата на крвта и да ја напуштат вашата кожа мазна.Со користење на совети : На loofah сунѓерот доаѓа тешко и тешка, па за прв пат употреба, ве молиме да се натопи во топла вода за околу 20 минути за да го прават тоа нежно.Исто така одлична за домаќинство чистење и чистење.Нежна и длабока чистење ќе прават кожата мазна и еластична. 100% сосема нов и висок квалитет на Природен Loofah Luffa Бања Тело Туш Сунѓерот Scrubber.Description The објект е пакет на 6pcs едноставни и практични бања туш сунѓерот scrubber, кој е направен од влакнести внатрешни работи на природен loofah растенијата, и може да се користи со вашиот омилен течни или сапун за да се отстранат мртвите клетки на кожата, се стимулира циркулацијата на крвта и да ја напуштат вашата кожа мазна.Тоа е исто така погоден за домаќинство чистење и чистење.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјал : Природни Loofah.- Големина : За 13x6.5x6.5cm.- 100% сосема нов и висок квалитет на Природен Loofah Luffa Бања Тело Туш Сунѓерот Scrubber.- Користење на вашите омилени течни или сапун за да се отстранат мртвите клетки на кожата, се стимулира циркулацијата на крвта и да ја напуштат вашата кожа мазна.- Нежна и длабока чистење ќе прават кожата мазна и еластична.- Исто така одлична за домаќинство чистење и чистење.- Со користење на совети : На loofah сунѓерот доаѓа тешко и тешка, па за прв пат употреба, ве молиме да се натопи во топла вода за околу 20 минути за да го прават тоа нежно.Пакет Including6 x loofah сунѓерот влошки.

Особините

Купувачите избираат и