.

.

YIU iPad Про 12.9 2020, [Поддржува 2 Apple Молив Полнење], Ретро СТП Кожа Случај со Патент, Лесен Таблет Folio со Џеб,Кафеава,Црвена

YIU iPad Про 12.9 2020, [Поддржува 2 Apple Молив Полнење], Ретро СТП Кожа Случај со Патент, Лесен Таблет Folio со Џеб,Кафеава,Црвена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ Наменети за i Pad Про 12.9 2020 Година ( A2069/A2229/A2232/A2233) .Не е компатибилен со било кој друг i Pad модели. ★ Apple Молив Магнетни Прилог ,компатибилен со Apple Молив магнетни приврзаност и полнење карактеристики (Apple Молив НЕ е вклучен). ★ Направени Од Издржлив, Мека Премиум СТП Кожа, Нудејќи Вашиот Уред Голема Заштита.Со Пред Документ Џеб и Внатрешниот Картичка Слотови Може да Ви Помогне да Управувате со Вашите Картички, Пари, Документи и Други Лични Припаѓа. ★ i Pad Кожа покрие поддржува авто се разбудам на спиење функција.Точни гонг празни cutouts овозможи полнење пристаништа, приклучок за слушалки приклучоци и волумен копчиња, лесен за ракување, без ограничување. ★ 100% Задоволство Гаранција : Нашиот тим нуди секој клиент 100% гаранција за квалитет.Можете да го нарачате без никакви ризици.Ако ви се исполнат било која операција тешкотии или квалитет на прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините

Купувачите избираат и