.

.

Vestil APTS-3648 Алуминиум Упатуваа Плоча Преносни Алатка Кутија, 2500 lb. Капацитет, Катанец Shackle дијаметар 7/16.

Vestil APTS-3648 Алуминиум Упатуваа Плоча Преносни Алатка Кутија, 2500 lb. Капацитет, Катанец Shackle дијаметар 7/16.

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизајниран за да се обезбеди алатки и други предмети од кражба.Алуминиумска конструкција е лесен и пренослив.Висок капацитет има тешки алатки и други материјали.Безбедност latch овозможува катанец безбедно да се заклучи единица.Дијамант Упатуваа Плоча Дебелина (во. ) 0. 08. Безбеден вашиот алатки и други предмети од кражба со овој Vestal APTS-3648 Алуминиум Упатуваа Плоча Преносни Алатка Кутија.Постои безбедноста, latch за катанец обезбедување со катанец не се вклучени.Изградена од дијаманти упатуваа плоча материјал.Има две (2) цврсти рачки за транспорт.

Особините

Купувачите избираат и