.

.

Вредност Пластични VLP4-6 Луер Цевки Вклучите Vented Plug Машки Луер Составен Заклучување Прстен, Затворен во Зафат, Природни Полипропилен (пакување од 25)

Вредност Пластични VLP4-6 Луер Цевки Вклучите Vented Plug Машки Луер Составен Заклучување Прстен, Затворен во Зафат, Природни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вредност Пластика нуди дизајнери во светот најширока избор на машки и женски луер фитинзи и конектори.Над 120 посебна конфигурации се нудат во најлон, полипропилен, поликарбонат и PVDF.Цевки конекции се движат од 1/16 инчен (1.6 мм) да 1/4 инчи (6.4 милиметри) Карти, со навој завршува и панел планината верзии, исто така, на располагање.Сите Вредност Пластика луер фитинзи и конектори interconnect со производи произведени со ИСО Стандарди 594-1 и 594-2.

Особините

Купувачите избираат и