.

.

Кофа Шеф - Кожа Чекан Носителот, Пошта - Оригинална Серија (55128), Кафеава|Браун

Кофа Шеф - Кожа Чекан Носителот, Пошта - Оригинална Серија (55128), Кафеава|Браун

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Солиден топ-жито седло кожа.Зајакнати со метални навртки.Челик чекан држачот.Одговара на повеќето 2" ширина работа појаси.Опис на производот Кофа Шеф почна уште во 1987 година, кога двајца мажи кои работат на jobsite во Дулут, Минесота беше полесно да се носат алатки во 5-галон кофи.Тие ја создале првата "Кофа Шеф" организатор направен од платно кои се вклопуваат безбедно околу нивните кофи.Денес, Кофа Шеф носи повеќе од 100 различни производи за кои се организира и задржете алатки во најсилните, најефикасните начини.За 30 години, што се гордеат себе си во создавање на трајни производи кои можат да го издржат многу години на употреба и абење.Од нашите Американски Областа Тестери за докажување концепти во областа, клучните технички надградби во материјали и дизајн, ние се стремиме да остане пред пакет.Од Производителот Изградени со riveted стрес поени, Тешка прашина седло кожа, и се Вклопува до 3" широк работа појас На Лента Мерка Торбичка е идеална опција за кориснички алатка за складирање на пат.Оваа торбичка е дизајниран да носи лента мерка или мали делови и сврзувачки елементи.Надворешноста јамка му овозможува торбичка да се лизга во текот повеќето стандардни-ширина појаси.

Особините

Купувачите избираат и