.

.

Spontex NUK Прв Избор Плус Шише со Силиконски Teat, 150ml (Пакување од 4)

Spontex NUK Прв Избор Плус Шише со Силиконски Teat, 150ml (Пакување од 4)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Екстра мек силикон совет е најблиску до мајка брадавица, фитинг идеално за вашето бебе уста.Клинички докажано за оптимална комбинација на градите и шише хранење**морална et al; BMC Педијатријата 2010, 10 : 6. Подобрена NUK Anti-colic Воздух Систем, кој им овозможува на воздухот да тече во шише преку подобрување на пропустливи, запирање на бебето, голтање на воздухот и се помага за да се спречи colic.Дизајни можат да се разликуваат.

Особините

Купувачите избираат и