.

.

XJZHJXB Покривот Полици Седан Прилагодливи Покривот Барови, Алуминиум Крстот Барови Компатибилен со Автомобил Tesla Model S, Карго Превозникот Оптоварување 100kg (Големина : 1

XJZHJXB Покривот Полици Седан Прилагодливи Покривот Барови, Алуминиум Крстот Барови Компатибилен со Автомобил Tesla Model

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Високо-квалитетни материјали : Овој покрив решетката е направен на висока јачина алуминиум, со оптоварување од 100kg, што можат да носат повеќе багаж кога ќе патуваат.Покривот рек спецификации : Постојат две должини на 125cm (49.24 инчи)/135cm (53.15 инчи) за да изберете од, погоден за повеќето автомобили без покрив полици (не се погодни за спортски автомобили и автомобили со врата frameless дизајн).Уникатен дизајн : Со 3 различни дизајни на тока да се прилагодат на различни модели на автомобили, секој тока е опремен со анти-нула подлога за да се заштити автомобилот, двата краја на crossbar се опремени со заклучување за да спречите кражба.Правец на намалување на бучава : покривот решетката е рационализација дизајн, кој може да ги намали пречките и да се обезбеди безбедност кога автомобил е возење.Прилагодлив : покривот решетката е лесно да се инсталира, лизгачки железнички на покривот решетката е прилагодлив, погоден за различни Автомобили и спортски автомобили, и тока фиксни на покривот, исто така, може да бидат фино подесени.Совети:додека вашиот автомобил не е спортски автомобил, вратата не е frameless, и покривот не имаат надолжна покривот багажник, можете да ја користите оваа покривот rack Product име : Покрив rack Compatible : Покрив Полици Компатибилен со Автомобил Tesla Model SIncompatible : Спортски автомобили, автомобили со врата frameless дизајни и надолжни покривот rack Car тип : Автомобили без покрив rack Specification : 2 парчиња на покривот rack Size : 125cm (49.24 инчи)/135cm (53.15 инчи)Производ тежина : 6000 грама (13.23 фунти)Тежина : 100kg (220.46 фунти)Материјал : Висока јачина алуминиум, пластика и iron Color : Сребро и black Package содржина : 2x покривот багажник, 3x различни видови на токи (4 по стил), 8x нула влошки и други accessories Key : 2 Tools : Со tools Special дизајн : Анти-кражба дизајн со брави на двата краја, рационализација на намалување на шумот design Features : позиција на заклучување може да се прилагоди според различни видови на cars Designed за автомобили кои се уште не се инсталирани покривот racks Please осигурете се дека овој производ е погоден за вашиот автомобил, ако не можете да потврдите, ве молиме контактирајте me Always бидете сигурни дека безбедноста бар е инсталиран цврсто пред driving Not погоден за носење преголеми items We имаат брза и ефикасна пред-продажба и по-продажбата на услугата, ако имате прашања за овој производ, ве молиме контактирајте ме.

Особините

2 pieces of roof rack :
Size:
125cm (49.24inches)/135cm (53.15inches)
Product weight:
6000 grams (13.23pounds)
Weight:
100kg (220.46 pounds)
Material:
High-strength aluminum alloy, plastic and iron
Color:
Silver and black
Package content:
2x roof rack, 3x different types of buckles (4 per style), 8x scratch pads and other accessories
Key:
2
Tools:
With tools
Special design:
Anti-theft design with locks at both ends, streamlined noise reduction design
Features:
The position of the lock can be adjusted according to different types of cars
Designed for cars that have not yet installed roof racks :
Please make sure this product is suitable for your car, if you can’t confirm, please contact me :
Always make sure that the safety bar is installed firmly before driving :
Not suitable for carrying oversized items :
We have fast and effective pre-sales and after-sales service, if you have any questions about this product, please contact me :

Купувачите избираат и