.

.

Bobbi Brown Дуо Долго Носат Гел За Око Лагер

Bobbi Brown Дуо Долго Носат Гел За Око Лагер

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Bobbi Brown.Make Up.Bobbi Brown - Веѓата & Лагер - Долго Носат Гел Eyeliner Дуо.Долго Носат Гел Eyeliner Дуо : 2x Гел Eyeliner 3g (Црно Мастило, Сепија Мастило) + Мини Ултра парична Казна Око Лагер Четка. 3pcs.Долго Носат Гел Eyeliner Дуо : 2x Гел Eyeliner 3g ( #Црно Мастило, #Сепија Мастило ) 1x Мини Ултра парична Казна Око Лагер Brush A гел-базирани, вода-доказ eyeliner Нуди прецизност на течни лагер Боја останува доследен за долго време ви Дава еден суптилен да драматичен изглед А.

Особините

Купувачите избираат и