.

.

YI0877CHANG Помине Clippers Комплет Сина Помине Clippers 5-Парче Сет од не ' Рѓосувачки Челик Помине Clippers, Нокти Датотека, Уво Трансферот, Преносни Патување Нокти Алатка Нокти Сет

YI0877CHANG Помине Clippers Комплет Сина Помине Clippers 5-Парче Сет од не ' Рѓосувачки Челик Помине Clippers, Нокти Датотека,

DEN 1563.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нега сет на три функции мора да ги исполни она што ви треба,вклучуваат рака заштита,лицето за нега,нога нега.На нокти во собата, лесни во дизајнот, што го прави вашиот совршен за патување партнер.Ова Нокти Педикир во собата може да се вклопат во речиси секоја чанти или рамо кеси, алатка, вие не ќе сакаат да се одделат во вашиот патувања и, исто така, секојдневниот живот.Професионални прилагодено убавина комплет, ноктите ги покрие дизајн е исклучителна, компактен, лесен за носење, удобно да го користите, трајни и совршена изведба.Производот е направен од високо-квалитетни материјали, остар, силни и издржливи.По повеќе полирање, тие имаат мазна и убава изглед и може да го намали дебели ноктите лесно и непречено.Овие вклучуваат помине clippers дека можат да ги задоволат секојдневните потреби и имаат повеќе функции, вклучувајќи рака грижа, нога нега и лицето за нега, и мултифункционален ножици tools.Име на производ : ноктите clippers set Product материјал : не ' рѓосувачки steel Product тежина : околу 177g Applicable објект : Adultprompt : 1. Производ големина : должина : 117mm, ширина : 85mm.2. Поради прирачник за мерење, некои мали грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.3. Поради различни агли и снимање светлина, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Ве молиме имајте на ум дека кога чистење на производот, ве молиме чистење на производ со вода и мека крпа и избришете ја суво време.5. Ве молиме имајте во предвид дека овој производ е лесно да се процени вашите прсти, ве молам поставете го на место каде децата не се лесно да се допре, ви благодарам.6. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.7. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.8. Постојат и други лекови, во овој магазин, добредојдени сте да ја посетите повторно!Ако постои било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Особините

Купувачите избираат и