.

.

Lesueur 12 Компјутери Exfoliating Loofah Подлога Тело Scrubber Круг Бања Туш Loofah Сунѓерот Подлога Природни Exfoliating Scrubber Четка

Lesueur 12 Компјутери Exfoliating Loofah Подлога Тело Scrubber Круг Бања Туш Loofah Сунѓерот Подлога Природни Exfoliating

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нежно длабоко чистење : со физички и porous растителни влакна, exfoliating сунѓерот подлога може да нежно и длабоко чистење на кожата, отстранување на кутикулите или blackheads и оставајќи вашата кожа invigorated и повеќе приемчив за лосиони и moisturizers.Богат во квантитет и мала големина : секој збор во 8 х 8 см/ 3.15 x 3.15 инчи, и 12 парчиња luffa влошки во целост, може да се примени на повеќе сцени и ви препорачуваме да го замени на секои 4 недели, кога тоа е се применуваат за капење.Лесен за употреба : пред употреба, се впие тело loofah влошки во топла вода за да се направи тоа мека и висат тоа да се исуши по секоја употреба, телото loofah сунѓерот подлога има еластична рака на рака и тери крпа поддршка дизајн за да се обезбеди loofah подлога останува во вашата рака за сите над телото чистење.Безбедно и кожа-пријателски : exfoliating loofah подлога се состои од loofah сунѓерот и тери платно, кои се на кожата-пријателски,правилно големина за да ги собере различни раце, Совршен за мажите и жените.Повеќе usages : круг loofah сунѓерот подлога е удобно да се користи додека се капење, на задната страна има мека тери ткаенина ткаенина да се отстрани тело масла, нечистотија и остатоци; Loofah исто така има добра функција на descaling, која ви помага за чистење на кадата и тенџере.Lesueur Материјал : Loofahcolour : Beige Package Содржина : 12 * Loofah Pads Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Особините

Купувачите избираат и