.

.

НБА - Сан Антонио Втори Блек Метал Hitch Маска

НБА - Сан Антонио Втори Блек Метал Hitch Маска

DEN 513.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одговара на сите 2 in.Class III hitches за сигурна инсталација.Направен од метал со црна заврши за додаде стил и заштита. 3-D моделирани дизајн јасно да се нагласи тим логото.Целосно обвива вашите hitch да ги задржи сите остатоци надвор.Придава без употреба на алатки за лесно и исклучување; pin-от не е вклучена.Чувајте ги вашите hitch јасно на остатоци и нека секој го видите вашиот омилен тим со официјално лиценцирани Hitch Покрива од Спортски Лиценцирање Решенија.Нашите Hitch Корица вклопува сите 2" плоштад тип III hitches.Овие невнимателни должност hitch опфаќа се направени од брзање отпорни метал за да бидете сигурни дека тие траат со години, во било кој временски услови.Тимот логото е 3 D навистина поп исклучите hitch лице.Имајте на логото гледа како нов од само Примена на стандардни возила восок.Инсталацијата е бриз не tools е потребно, но ќе мора да бидете сигурни дека тоа е во прилог безбедно со игла.

Особините

Купувачите избираат и