.

.

SDENSHI Допир LCD Екран Digitizer Замена Екранот Собранието Поправка Колекции за iPad Mini 4 Црна

SDENSHI Допир LCD Екран Digitizer Замена Екранот Собранието Поправка Колекции за iPad Mini 4 Црна

DEN 1466.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Професионалната инсталација е препорачливо.Материјал : Метал Големина : Прибл. 20.1x13.2mm/7.91x5.19inch.Точка Име : LCD екран на допир собранието за i Pad mini4 A1538 A1550. Применливи за i Pad Mini4 A1538 A1550. Пакетот вклучува : 1 парче екран.Опис : - Реден Име : LCD екран на допир собранието за i Pad mini4 A1538 A1550 - Применливи за i Pad Mini4 A1538 A1550 - Професионална инсталација е високо recommended Package вклучува : 1 парче screen Material : Метал Големина : Прибл. 20.1x13.2mm/7.91x5.19inch Package Вклучува : 1 Парче Екран Assembly Note : производот е кревка, ве молиме да се одржи тоа внимателно.Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење/маргина на толеранција.

Особините

Купувачите избираат и