.

.

GANAZONO 8 компјутери 850ml Теле Млеко Фидер Шише Јагне Старечки Шише Добиток Хранење Козјо Млеко Шише за Коза, Овца, Pup, Свињи, Овци

GANAZONO 8 компјутери 850ml Теле Млеко Фидер Шише Јагне Старечки Шише Добиток Хранење Козјо Млеко Шише за Коза, Овца, Pup,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обезбеди безбедно хранење метод за вашата сакана мали животни. 850ml голем капацитет за дизајн, многу удобен и практичен за вашиот добиток употреба.Направени премиум силикони, пластичен материјал, безбедно и трајни производи за мали животни.Мала големина и лесен.Преносни и лесно да се носат на отворено.Погодна за исхрана на добитокот, теле јагне и piglet.Опис Оваа точка е добиток и чување шише, кој е специјално дизајниран за добитокот.произведени со пластична и силиконски материјал за издржливи и долготрајни употреба и безбедни за вашиот мал животните употреба.Прекрасна изведба обезбедува подолг сервисен живот и добри работни перформанси.Карактеристики - Боја : Избрани Боја.- Материјал : Пластични, силикони.- Големина : За 23. 50 X8. 00 X8. 00cm/ 9. 24 X3. 14 X3. 14inch.Пакет Вклучувајќи 8 x Шише Млеко.

Особините

Купувачите избираат и