.

.

Garosa Нога Педалата Брзо Контролер Замена за Машина за Шиење за Пејач 4411/4423 Премиум Додатоци за Машина за Шиење(НИ Plug 110V)

Garosa Нога Педалата Брзо Контролер Замена за Машина за Шиење за Пејач 4411/4423 Премиум Додатоци за Машина за Шиење(НИ

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На педалата брзо контролер на машина за шиење е направен од високо квалитетни пластични и издржлива конструкција за долготрајна перформанси.Оваа кабелот за напојување контрола на возилото е практичен дел за машина за шиење да го замени на скршени еден.На педалата брзо контролер на машина за шиење е лесно да се инсталира и користи.Оваа електронска педалот може да функционира постојано, без прегревање.На машина за шиење педалата брзо контролер е погоден за ПЕЈАЧ 4411/4423 машини за шиење.Спецификација : Материјал : пластични Тежина : околу. 300g / 10.6 оз е Применливо : Прилагодување за машина за шиење ПЕЈАЧ 4411/4423 Приклучок тип и напон : 220 V Европската приклучок Пакет листа : 1 x машина за шиење педали Забелешка : ве Молиме проверете внимателно ако обликот на нашето картички се вклопува во вашиот дом.

Особините

Material:
plastic
Weight:
approx. 300g / 10.6oz
Applicable:
Adjustment for sewing machine SINGER 4411/4423
Plug type and voltage:
220V European plug
Package list:
1 x sewing machine pedal :
Note:
Please check carefully if the shape of our cards fits your home. :

Купувачите избираат и