.

.

Х5 Superlite 1 Керамички Виткање Патување Виткање-Железо & Стапче - Бела боја со Полнач & Патување Торбичка

Х5 Superlite 1 Керамички Виткање Патување Виткање-Железо & Стапче - Бела боја со Полнач & Патување Торбичка

DEN 1896.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

КАРАКТЕРИСТИКИ : Ова Керамички виткање железо има Двојна напон 110-240v и за вклучување / исклучување.ХИДРАТАНТЕН НЕГАТИВНИ ЈОНИ : Инфрацрвена енергија услови за здрава коса , свиленкаста и сјајна кадрици.БРЗА ТОПЛИНА : Брза, постојана топлина за брз виткање додека му најдолг резултати без да се оштети.КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : Набори на 6 инчи да се зачува простор, одличен за патување.ВКЛУЧУВА : Патна торбичка и адаптер; доаѓа со 48 месец ограничена гаранција.Само Виткање патување со Двојна Напон до 250 V Керамички Ionic Турмалин Нано виткање железо во пазарот.Доаѓа во најпопуларните големина 1" и Бесплатно Патување Торбичка и Приклучок Адаптер.

Особините

Купувачите избираат и