.

.

Автоматско Рака Sanitizer Фармацевт со Штанд, Прилагодлива Висина Голем Капацитет 33oz/1000ml Инфраред Сензор Touchless за Продавница за Статистика Училиште Јавна Површина

Автоматско Рака Sanitizer Фармацевт со Штанд, Прилагодлива Висина Голем Капацитет 33oz/1000ml Инфраред Сензор Touchless

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ 【ЗАЈАКНАТО МАТЕРИЈАЛ】 : Оваа станица застане е направен од тешки нерѓосувачки челик, и со боени од надвор, rustproof, анти-корозија и издржливи, и застанат е опремен со нерѓосувачки челик засилен база, поставени на земјата е постабилна и ќе не потресат. ★ 【ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ ТЕЛЕСКОПСКИ】 : Самостојна телескопски кревање стои со прилагодлива висина од 35.4 на 56 инчи, лесно се прилагоди на соодветната висина. ★ 【АВТО-уреди со покажувач на】 : Паметни сензори и целосно touchless дизајн овозможува брзо sanitizer без допирање на машина, безбедно и секогаш имајте здрави. ★ 【ВИСОК КАПАЦИТЕТ】 : Со голем капацитет од 1000 ml (33 оз), може да се користи за долго време, работи со било каков вид на liquidl sanitizer и секој бренд. ★ 【ПРИМЕНЛИВИ МЕСТА】 : Преносни тешки стојат погоден за висок сообраќајни гранки, како што се лобира, ресторани, училишта, универзитети и болници, е од суштинско значење за бизнис повторно да се отвори.

Особините

Купувачите избираат и