.

.

WENH Крпа Полици Злато Крпа Железнички Рек Дома Бања Додатоци Направени од Цинк Легура со Кристално База Декоративни Двојно Крпа Багажник,Фен Носител (Боја : Крпа)

WENH Крпа Полици Злато Крпа Железнички Рек Дома Бања Додатоци Направени од Цинк Легура со Кристално База Декоративни Двојно

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер.Производ Description More Information Title : Towel Material : Цинк Легура и Crystal Surface Заврши : Полиран Злато Finished Character All Овие Карактеристики Може да Направи Подобар Живот за Вас.Еколошки Материјал е Безопасен за Твојот Живот и Може да се Обезбеди Вашето Здравје.Злато Површина Може да се за Вас Секојдневно Гребнатини и Боја Исчезнува Повеќе или Помалку се Избегне.Овој Вид на Површината Може да исто Така и Вашата Бања да Ги декорираат и се Направи Вашата Соба да Изгледа Многу Повеќе, Добар Изглед и Убава.Ве молиме Имајте во Бања Прибор Далеку од Корозивни Работи за Страв од Боја Исчезнува.Ве молиме Имајте во Бања Додатоци, исто Така, Далеку од Остри Работи, со Цел да се Избегне Гребење.6.Кристално врз Основа е Вештачки.

Особините

Купувачите избираат и