.

.

Акрилик Леплива Забелешка Држачот за Маса Организатор Оркестарот за 3x3 Лепливи Белешки за Кодови (Розово Злато)

Акрилик Леплива Забелешка Држачот за Маса Организатор Оркестарот за 3x3 Лепливи Белешки за Кодови (Розово Злато)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✨Модерна ❣Апликација : биро организатор, ви помага да го персонализирате вашето биро област, елегантни и професионални.❣Компатибилен со Белешки Подлога (3" x 3")❣Минимална едноставност ги исполнува совршен соодветност во компактен, згодна пост-тоа белешки послужавник.Дизајниран да се одржи pop-up белешки или било кој тип на 3x3-инчен пост-тоа белешки уредно организирани на едно место!Прилично плоштадот хартија никогаш не гледале на овој кул и елегантен! ❣Де-Нередот Вашето Биро❣Лепливи белешки се толку лесно да се misplace!Една минута тие се насекаде; кога ќе им треба - тие се никаде!Да им даде голема изглед "домашни" кои ќе се убаво чувајте ги заедно на вашиот workspace, без "тула тешки" изгледот на евтини, стабилна коцки. ❣Стилски Дел од Оркестарот❣Веројатно најдобар начин да се до-стил лепливи белешки, кои доаѓаат во сите виножито бои!Нашите транспарентен-стил леплива забелешка носителот може да се задржи оригиналната боја на вашиот пост-тоа белешки добро, јасно и јасно.Подеднакво совршен за бизнисмени, тинејџерите, професионалци, дома бироа за училници.

Особините

Купувачите избираат и