.

.

ZHONGJIUYUAN 1 Парче Горниот Looper Дел за Машини за Шиење 1034D,3034D,925D,929D,935D X77781-001Sewing Машина Додатоци

ZHONGJIUYUAN 1 Парче Горниот Looper Дел за Машини за Шиење 1034D,3034D,925D,929D,935D X77781-001Sewing Машина Додатоци

DEN 1094.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени од нерѓосувачки челик и plsatic материјал, издржлив и лесен операција.Совршена замена на горниот дел looper for Brother , Викинг Serger или други машини за шиење.Погоден за : 1)for Brother модел : 1034 D, 1134 DW, 3034 D, 925 D, 929 D, 935 D, 5234 PRW, 1034, 3 PL1500 & PL2000. 2)Викинг 660 CD & 680 CD.Се вклопува [БРАТ] - 1034 D, 1134 DW, 3034 D, 925 D, 929 D, 935 D, 5234 PRW, 1034, 3 PL1500 & PL2000. Одговара на Викинг 660 CD & 680 CD.Пакет се вклучени : 1 Buc Горниот Looper.

Особините

Купувачите избираат и