.

.

Burndy NNT18A18A Т-Полнач, 2 Стартувај Диригент, 2 Допрете Диригент, 9 Должина, 4-1/2 во Височина, за Алуминиум и Бакар Цевка на Цевка (Пакување од 3)

Burndy NNT18A18A Т-Полнач, 2 Стартувај Диригент, 2 Допрете Диригент, 9 Должина, 4-1/2 во Височина, за Алуминиум и Бакар

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Алуминиум легура Т-приклучок за цевки се кандидира и допрете го.Правилно строен да се дозволи употреба на бакар-алуминиум диригент комбинации.Заробени хексадецимален главата завртки за престој еден клуч за инсталација.Penetrox фугирање препорачува за контакт површини.За алуминиум и бакар цевка на цевка.Тип NNT-Т-приклучок за алуминиум и бакар цевка на цевка.Алуминиум легура Т-приклучок за цевки се кандидира и допрете го.Правилно строен да се дозволи употреба на бакар-алуминиум диригент комбинации.Заробени хексадецимален главата завртки за престој еден клуч за инсталација.Penetrox фугирање препорачува за контакт површини. 2-инчи работи диригент. 2-инчи допрете диригент.Мерки 9-инчи должина од 4-1/2-инчи висина.

Особините

Купувачите избираат и