.

.

Axolotl Заштитна за Носење со Складирање Компатибилен со Nintendo Лајт Додатоци Комплет

Axolotl Заштитна за Носење со Складирање Компатибилен со Nintendo Лајт Додатоци Комплет

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Nintendo switch лајт случај со дршката е на добар квалитет во најлон,ЕВА и сомот,тоа е лесен,преносни за патување.Хируршка постапка Лајт Protecor : nintendo switch лајт за носење е дизајн со цврста школка и сомот обидел да помогне да се осигура вашата switch лајт конзола е заштитена,тоа е една голема protctior на вашиот nintendo switch лајт.Високо Квалитетен Материјал : Нашиот тим, кеса за префрлање лајт игри е направен од високо-квалитет Најлон+ЕВА+Сомот материјал,shockproof,трајни и водоотпорен.Складирање случај за nintendo switch лајт : предметот е дизајниран со многу мала торбичка за да им помогне на чување на дополнителни помали додатоци & игри.Она што е уште поважно,ова е еден кориснички складирање торба,моделот на печатени на својата е забавно.Преносни и Сервис : печатени футрола за nintendo switch лајт изгледа мал, но е подготвена за големи.Не постои апсолутно доволно силна за многу секојдневно заштита.Опремени со различни додатоци торба дизајниран да се направи вашата нова конзола дури и повеќе преносни и патување пријателски.Ние нудиме пријателска услуга на футрола за печатени,ако имате било какви прашања,слободно контактирајте со нас.Додатоци комплет со футрола компатибилен со switch Llite и додатоци комплет заштитник за Префрлање Лајт.

Особините

Купувачите избираат и