.

.

Продлабочување На Голема Датотека за Складирање Виси Торба 10-Слој 600D Оксфорд Ткаенина Вратата Зад Книга, Списание Папката за Складирање Торба со Три Куки

Продлабочување На Голема Датотека за Складирање Виси Торба 10-Слој 600D Оксфорд Ткаенина Вратата Зад Книга, Списание Папката

DEN 1771.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Складирање џеб мапата може да се закачи на вратата или ѕид, и е опремен со 10-слој продлабочување на големи папката за да ги зачувувате датотеки. [Капацитет]-Оваа големина е 120*35.5 cm (42.7 x 14 инчи), со 10 слоеви на џебови, и голем капацитет може да се задоволат потребите на секојдневна употреба. [Функција]-голем џеб може да се сместат A4 датотеки, училиште, домашни задачи, тетратки, списанија, итн., мала големина staplers, пенкала, владетели, итн., погоден за домашни, училиште, канцеларија организации. [Материјал]-Направени од 600 D Оксфорд ткаенина, со абење отпор, издржливост, водоотпорни перформанси, може да носи тежината на 15kg, не е лесно да се оштети, може да се користи за долго време. [Уредната] Употреба 4 куки да се откажам папка организација зад врата или на ѕидот, заштеда на простор за складирање и сортирање на датотеки во еден законски начин.Канцеларија организација Продавница и организирање на папки, исчисти работа област, и за подобрување на работа ефикасност.Внатрешна организација Може да се користи во спални соби, бањи, перална соби, помошни простории, сали и влезот плакари, и играта соби.Училиште организација и планирање Тоа може да се користи како едноставна ѕид на табелата за да се исполнат сите училишни планови, задачи и други училница потреби.Училиште организација Стави оние важни задачи и предмети уредно зад вратата, во преголеми џеб, и издвои биро за складирање на повеќе значајни објекти.Mail архива Мулти-џеб дизајн, лесно да се подредат и да се најде mail.спецификација : Боја : Црна чување на датотеки торба полна големина : 10 џебови : 42.7 * 14 инчи (должина * ширина) Џеб големина : 14 x 3.93 инчи (должина * ширина * длабочина) предности : -Висок квалитет на материјалите, силни и издржливи -Перат. -Лесно да се откажам и огромна поддршка -Четири метални куки обезбеди голема поддршка -Големи и длабоки џебови обезбеди повеќе канцелариски простор -Виткање дизајн, заштеда на простор и лесно да се носат -да го Зголеми вашиот вертикална простор, да се ослободи простор за маси и шалтери.

Особините

Colour:
Black
File storage bag full size:
10 pockets
Pocket size:
14 x 3.93 inches (length * width * depth)
advantage:
-High quality materials, strong and durable :
-Washable. :
-Easy to hang and huge support :
-Four metal hooks provide great support :
-Large and deep pockets provide more office space :
-Folding design, saving space and easy to carry :
-Maximize your vertical space, free up space for tables and counters. :

Купувачите избираат и