.

.

KLEAN ВОЗДУХ 38754 Кертриџ вакуум филтер одговара за Занатски - 009-38754 ЗАНАТСКИ CMXZVBE38754 Црвена Лента Општа Намена Влажни/ Сува Vac за 5 до 20 Литри Продавница Vacuums—38754 (2pack)

KLEAN ВОЗДУХ 38754 Кертриџ вакуум филтер одговара за Занатски - 009-38754 ЗАНАТСКИ CMXZVBE38754 Црвена Лента Општа Намена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Замена 38754 Кертриџ вакуум филтер одговара : 5 литри до 20 литри ЗАНАТСКИ vacs направени 1988 година и по ;. 2. Оваа Замена за општа намена влажно и суво вакуум филтер за снимање на секојдневниот нечистотии, прашина и остатоци;Одговара 5,6,8,9,12,14,16,20,и 32-з.ЗАНАТСКИ vacs направени 1988 година и после со овие модел броеви (префикс од страна на"CMXEVBE" или "113") : CMXEVBE17925; CMXEVBE17595; CMXEVBE17656; CMXEVBE17584; CMXEVBE17596; CMXEVBE17778; CMXEVBE17590; CMXEVBE17606; CMXEVBE17594; CMXEVBE17607. 3. Тоа е ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Qwik Заклучување на Филтерот за Прицврстување Систем овозможува брз и лесен влажно и суво вакуум филтер промени;. 4.МИЕ ФИЛТЕР МАТЕРИЈАЛ : Филтер материјал може да се мијат и се користи за подобро филтрирање на остатоци;. 5. Пакет се Вклучени : 2 PACK;. 6.Висина(203mm)(8.0 во);внатрешен дијаметар(107.5 mm)(4.23 во);надворешен дијаметар(160mm)(6.30 во);.KLEAN ВОЗДУХ 38754 Кертриџ вакуум филтер одговара за Занатски - 009-38754 ЗАНАТСКИ CMXZVBE38754 Црвена Лента Општа Намена Влажни/ Сува Vac за 5 до 20 Литри Продавница Vacuums—38754 (2pack).

Особините

Купувачите избираат и