.

.

WSZJJ Тоалетна Хартија Носителот -Бања Рака Картон се Тркалаат Картон Тоалетна Хартија Носителот - ѕид-монтирани Тоалетна Хартија Носителот, Ткиво Носителот, Солиден

WSZJJ Тоалетна Хартија Носителот -Бања Рака Картон се Тркалаат Картон Тоалетна Хартија Носителот - ѕид-монтирани Тоалетна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Силен и Издржлив : Здрав метал ironmaterial,anticorrosion и ' рѓа превенција, која има силна издржливост карактеристики. ★Модерен Боја : злато Позлата боја изгледа прекрасно во нашата модерна бања и да се избегне оставање отпечаток. ★Складирање Полица : Тоалетна хартија носителот со складирање полица, погодно за држете го вашиот мобилен телефон или други тривијални работи додека седи на тоалет. ★КОМПАКТЕН СКЛАДИРАЊЕ : Зема скапоцени бања простор - мерки 15*10*10 CM. ★Лесно да се инсталира : Дојде со завртки, многу цврсто (исто така може да се монтира без дупчење).Точка Име : кујна, бања тркалаат holder Material : железо + marble Size:15*10*10 CM-Боја : gold Style : Ѕид Mounted Color : gold Suitable за : кујна, бања, хотел, ресторан, office Easy да се инсталира : Дојде со завртки, многу цврсто (исто така може да се монтира без дупчење).Силни и Издржливи : Здрав метал ironmaterial,anticorrosion и ' рѓа превенција, која има силна издржливост карактеристики.Модерен Боја : злато Позлата боја изгледа прекрасно во нашата модерна бања и да се избегне оставање отпечаток.Складирање Полица : Тоалетна хартија носителот со складирање полица, погодно за држете го вашиот мобилен телефон или други тривијални работи додека седи на тоалет.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5 - 2cm разлики поради прирачник за мерење.

Особините

Купувачите избираат и