.

.

Make Up Торба, Hododou Шминка Торба, Шминка Торба Организатор, Козметички Воз Случај за Патување Козметика, Шминка Четки Toiletry Патување Додатоци со Dividers, Црна Најлон

Make Up Торба, Hododou Шминка Торба, Шминка Торба Организатор, Козметички Воз Случај за Патување Козметика, Шминка Четки

DEN 431.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Шминка Организаторот на Патувањето】 шминка кеси доаѓаат со 6 smart ЕВА прегради кои може да посебна вашата шминка организатор торба во 7 делови така што можат да се сместат до совршена големина за да се задржи вашата козметичка во нивното место кога патувате. 【Мали Шминка Перниче за Патување】Пакување сите најважен во еден пренослив,лесни Случај е многу важно кога сте на патување .За помине уметност љубовник, шминка уметник, tattooist, barbers, хард школка козметички воз случај е совршен за патување се организира tote кеса кои можат да носат сите што ви треба и може да се стави во интернат случај или багаж. 【Висок Капацитет】големината на шминка случај е : 10.3*9*3.6(инчен).овој голем шминка случај помага да се организира вашата шминка / лак / етерични масла на вашиот суета маса или бања контра за шминка организирање дома , за да ги организирате вашите далечински управувач, полнач, кабли, моќ банка покрај вашиот кревет или во вашата дневна соба. 【Посебна Шминка Четка Носителот】 Одделно ги организирате вашите шминка алатки и козметика во козметички воз случај е многу почист.Шминка држачот за четки со еластична слотови и пвц покрива и двата се супер лесно да се чисти и може да се задржи лабава прав, сенки, руменило во прав далеку од вашиот фондацијата,лосион или други направи нагоре или нега на кожата производи. 【Голем Уметник Подарок Идеја】на практични мода црна шминка торба им помага на неа/ него се организираат нивните алатки, моден дизајниран организатор со нејзиниот омилен нови пристигнување шминка, производи за нега на кожата, или шминка tools ќе биде најголемото изненадување.тоа е единствен роденден, свадба, Годишнина, денот на Вљубените, ден на Мајката, Божиќ Подарок.Пакување сите најважен во еден пренослив, лесни Случај е многу важно кога сте на патување.За помине уметност љубовник, шминка уметник, tattooist, barbers, хард школка козметички воз случај е совршен за патување се организира tote торба.кој може да го носи сите што ви треба и може да се стави во интернат случај или багаж.

Особините

Купувачите избираат и