.

.

Јога Фитнес Одговараат на Латекс се Повлече Јаже Пилатес Круг Јога Круг се Користи за да се Обучуваат На Сила и Координација на Екстремитетите

Јога Фитнес Одговараат на Латекс се Повлече Јаже Пилатес Круг Јога Круг се Користи за да се Обучуваат На Сила и Координација

DEN 338.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Удобен; светлина и преносни, погодна за вежбање во теретана, канцеларија или дома. 2. Сеопфатно тело климатизација; дизајнирана за да обезбеди мека отпор за различни вежби за раце, нозе и јадро. 3. Мулти-функција : Ова е фитнес опрема што може да ја зајакне телото и регулирање на мускулите. 4. Подобрена кондиција; идеален за Пилатес, и да се подобри рамнотежа и положба на телото, зајакнување на јадрото, ја зголемуваат еластичноста. 5. Нашата посветеност : 100% задоволство и враќање на средствата.Ако имате било какви прашања, можете да ни испратите е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Име на производ; Пилатес круг Боја, црна + тензија јаже, виолетова + тензија јаже, сина + тензија јаже, Црна + јога прстен + повлече јаже, виолетова + повлече јаже, сина + повлече јаже Материјал; стаклени влакна челик + ЕВА Обем; Bodybuilding, Пилатес Карактеристики; лесни анти-пропадна дизајн Упатство за употреба : може да се вежба различни делови на телото со помош Пилатес прстен, намалување масти, обликот на телото, тенки раце, нозе, рамењата, градите, итн.Топло потсетник : Почитувани купувачи, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење, итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографии и вистински предмети.Јас искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Ако примите погрешна боја или оштетени магичен круг, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил во било кое време, без разлика дали сакате да се вратат или испраќање, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и