.

.

Адам Thielen Минесота Викинзите Autographed Riddell Кавер-Алтернативна Брзина Мини Шлем - Autographed МАК Мини Шлемови

Адам Thielen Минесота Викинзите Autographed Riddell Кавер-Алтернативна Брзина Мини Шлем - Autographed МАК Мини Шлемови

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Мини Шлемови.Оваа мини шлем е лично на рака потпишан од страна на Адам Thielen.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Адам Thielen сувенири.Минесота Викинзите сувенири.

Особините

Купувачите избираат и