.

.

2 ПАРЧИЊА Multicolor Шминка Сунѓери Поставите Blender Козметика, Убавина Инструмент Беспрекорна Лицето Прав Издувам Фондацијата Сунѓерот

2 ПАРЧИЊА Multicolor Шминка Сунѓери Поставите Blender Козметика, Убавина Инструмент Беспрекорна Лицето Прав Издувам Фондацијата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Шминка сунѓери за сите видови на козметика, фондацијата ББ крем, прав, concealer, изолација, течни и сл.Направени од не-латекс сунѓерот за намалување на алергиите, оваа шминка сунѓер е 100% Вегетаријанската и без Суровост.Ова мешање сунѓер е жив, П-мека и мазна, даваат на кожата беспрекорна и природен изглед на make up.Може да се користат мокри или суви.Dab тоа нежно во шминка и отскокнување заедно на вашиот кожата на природен, беспрекорен изглед.Минимална апсорпција со максимален опфат и направена да трае!.Шминка сунѓери за сите видови на козметика, фондацијата ББ крем, прав, concealer, изолација, течни сл Шминка сунѓери за сите видови на козметика, фондацијата ББ крем, прав, concealer, изолација, течни сл Направени од не-латекс сунѓерот за намалување на алергиите, оваа шминка сунѓер е 100% Вегетаријанската и без Суровост.Ова мешање сунѓер е жив, П-мека и мазна, даваат на кожата беспрекорна и природен изглед на make up.Може да се користат мокри или суви.Dab тоа нежно во шминка и отскокнување заедно на вашиот кожата на природен, беспрекорен изглед.Минимална апсорпција со максимален опфат и направена да трае!За најдобри резултати се замени шминка сунѓерот на секои 1-3 месеци.

Особините

Купувачите избираат и