.

.

Идеален 35-205, Торпедо Ниво, 9 Инчен, Пакет на 12 компјутери

Идеален 35-205, Торпедо Ниво, 9 Инчен, Пакет на 12 компјутери

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Идеален Индустрии.Карактеристики 9 инчен алуминиумска рамка со магнетни и V-жлеб рабовите Бела windows обезбеди лесно читање на plumb ниво и 45 степен mitre Три ретки земни магнети за силна држат до канал.

Особините

Купувачите избираат и