.

.

Генерички Креативни Леќа Почиста Екран На Камерата Професионално Чистење На Ролери ( Сина )

Генерички Креативни Леќа Почиста Екран На Камерата Професионално Чистење На Ролери ( Сина )

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој брз дејство на леќа чистење ролери не обезбеди јасност, исто така, помага во заштитата на вашиот леќи од гребнатини!.Производот ефикасно ја чисти и заштитува сите електронски екрани, очила, камера, леќа и да се прикажува.Специјално дизајниран за мобилни телефони, телевизии и компјутери екран чистење, дали отпечаток, прашина, за чистење.Производот е креативен дизајн и добар квалитет со силиконска, пластика, ABS материјал и исклучителен изглед.Производот е лесно да се носат со својата големина на кармин, за своите супер влакна текстил и не му наштети на екран, деконтаминација способност е.

Особините

Купувачите избираат и