.

.

QYSZYG Сапун knife1200ml DIY Силикони Сапун Одлуки Мувла Дрвена Кутија Поставите Рачно Сапун Машина со Скала Кујна Алатка

QYSZYG Сапун knife1200ml DIY Силикони Сапун Одлуки Мувла Дрвена Кутија Поставите Рачно Сапун Машина со Скала Кујна Алатка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Три дрвени кутии и три различни бои силиконски калапи, сапун машина со вагата може да ви помогне да се намали за 0.5‑5cm дебелина сапун парчиња, парчиња леб, итн.DIY сапун одлуки мувла, заврши додаток комплет со целосна функција, удобна и практична, обновливи и да ви донесе многу забава на DIY.Практична кујна алатка, лесна за чистење со не‑стап површина, погоден за правење колачи, сапуни, puddings, леб, и чоколади.Внатрешниот силиконски калап и надворешниот дрвени мувла се лесни за употреба и лесно да се demold, додека одржување на сапун форма совршено, сигурен за користење.Меки силиконски калап е еластична, отпорни на kink и не е лесно да се деформира, висока температура отпорни до -40℃-220℃.Тоа може да биде ставен во електрични печки, микробранови печки, фрижидери и dishwashers.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Калап Сапун Материјали : Дрво + Силикони Силиконски Калап Боја : Виолетова + Розова + Небото Сино Капацитет : 1200ml Сапун Машина Големина : Прибл. 26 x 22 x 3 cm / 10.2 x 8.7 x 1.2 во Дрвена Кутија Големина : Прибл. 280 x 90 x 80 mm / 11.0 х 3.5 x 3.1 во Силиконски Калап Големина : Прибл. 275 x 85 x 80 mm / 10.8 x 3.3 x 3.1 во Тежина : Околу. 1995g / 70.4 оз Пакет Листата : 3 x Дрвени Box1 x Сапун Машина Base5 x Сапун Машина Accessories3 x Силиконски Калап Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Купувачите избираат и