.

.

Про Битка Јажиња со Сидро Рака за Полнење и Вежбање Постер – Надградена Трајни Заштитен Ракав – Поли Dacron Тешка Битка Јаже за Сила за Обука, Кардио, CrossFit Вежби со Јаж

Про Битка Јажиња со Сидро Рака за Полнење и Вежбање Постер – Надградена Трајни Заштитен Ракав – Поли Dacron Тешка

DEN 2158.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со нашите Про Битка Јаже Поставено ќе : – Пакет на lean mass со динамичен рака, грбот, градите, нозете и основни сила зграда.СЕ НЕВЕРОЈАТНИ РЕЗУЛТАТИ БРЗО Искуство подобро тренингот со изненадувачки ефективна сила за обука и аеробна издржливост.Она што се вклучени? ✓ Про Битка Јаже со Dura Max Заштитен Ракав и Обложени Рачки (од 1,5 или 2 инчи дебела x 30, 40 или 50 метри должина) ✓ 2 Засилен Тешки Водител на Ремени ✓ Нерѓосувачки Челик Carabiner ✓ Врвот 30 Битка Јаже Вежби Свитлива Постер ✓ 100% Задоволство Guarantee Get Подготвени. – Ров монотонијата на здодевни тежок и бавен интензивна вежба и да почне треснувајќи јаже Направи Вашиот Тренинг Повеќе Effective Say нема да се скапи, здодевни опрема која работи само еден мускул во исто време.Нашите не се лизга рака дизајн елиминира јаже се лизга и го спречува екстра носат за подобро вежбање. – Зголемување на издржливост и кардиоваскуларна издржливост за изведба и здравствени придобивки.Едноставно рака нашите борат јаже до било предмет и да почне да гради функционална сила.ЗЕМЕ ВАШЕТО ВЕЖБАЊЕ, за ДА НА СЛЕДНОТО НИВО – Конечно!100% Poly Dac Битка Јаже Сет кој вклучува СÈ што ви треба за УБИЕЦ abs, рацете, рамената, грбот и нозете тренингот со кардио климатизација да горат далеку масти!Вклучува Надгради Dura Max Заштитен Ракав, 2 Тешки Сидро Ремени, од не ' Рѓосувачки Челик Carabiner, Топ 30 Вежби Количка за Постер и Тешки Обложени Рачки за напојување преку неограничено вежби!.УЛТРА ТРАЈНИ ИЗГРАДБА Направен од висок квалитет, премиум материјали, па вашиот пондерирана тренингот јаже нема да започнете протриване и доаѓа освен, дури и на бетон.Се користат страна-на-страна движења да се концентрира на своите основни и стабилност или кругови за да се подобри мобилноста и опсег на движење за да се зголеми athleticism додека намалување на ризикот од повреда.

Особините

Купувачите избираат и