.

.

CCCYT Преносни Cordless Орален Irrigator Вода Стоматолошки Flosser IPX7 Водоотпорен 150ML 3 Начини Длабоко Чистење Помага Избелуваат Забите, USB Полнење за Патување

CCCYT Преносни Cordless Орален Irrigator Вода Стоматолошки Flosser IPX7 Водоотпорен 150ML 3 Начини Длабоко Чистење Помага

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Силна пулсот] моќен пулсот чисти остатоци помеѓу забите, користење 1250 пати/мин висок притисок, пулсот вода влијание, продира во големи области и лесно се мие далеку остатоци на скриените делови како што се на заби, под непцата, и шуплини. [Повеќе начини] Овој орален irrigator има три вода притисок начини да се изберат, кои можат да бидат избрани по волја според сила на вашите непца.Три режими, еден копчето за вклучување, 3 опрема за чистење режими.Нормално + нежна + пулсот. [Четири млазници] стоматолошката flusher е опремен со 4 млазници со различни функции да се обезбедат соодветни решенија за различни орален проблеми.Низок притисок на млазницата : погоден за луѓето со чувствителни заби.Под висок притисок на млазницата : погоден за длабоко чистење на забите.Забниот плак млазницата : погоден за чистење на забните импланти.Јазик scraper : погоден за чистење на јазикот слој. [Ротирачки млазницата] 360°ротирачки млазницата, по проширувањето на млазницата во устата, млазницата агол може да се прилагоди по волја да одговара на чистење на областа да се исчистат.IPX7 целата машина е водоотпорен, може да биде ангажиран во 1 метар под вода за 30 минути.Име на производ : Орален irrigator Pump тип : Клипот pump Waterproof оценка : IP7 Power режим : electric Material : ABSWeight : 495g Body големина : 85*73*221 MMPower капацитет : 1500 MAHTooth главата појавување : стандард млазницата, прегледи џеб nozzle Dental плакета млазницата, јазикот слој nozzle Power снабдување на владата : индукција charging Use време : 15-20 days Function : нормален, нежни, pulse Water капацитет на резервоар : 15 OML.

Особините

Купувачите избираат и