.

.

Мачка Превозникот,Меки се Прошири Милениче Превозникот Мало Куче Превозникот, Авиокомпанијата Одобрени Мека Еднострани Мачка Патување Превозникот, Rotkfst Милениче

Мачка Превозникот,Меки се Прошири Милениче Превозникот Мало Куче Превозникот, Авиокомпанијата Одобрени Мека Еднострани

DEN 1103.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

На Дише Мрежа ѕидови се обезбеди соодветен новак воздух и поширок приказ за вашето домашно милениче, а исто така лесно да се грижи за вашето домашно милениче.Добро stitched оксфорд ткаенина материјал обезбедува долгорочна употреба.Им овозможи на вашето кутре да се движат наоколу, за да се намали нервоза и непријатност за време на патувањето.Тежина на домашно милениче превозникот : 3. 6 методи на транспорт, рака носат / носат со прилагодливи рамо, рака / како мачка превозникот ранец / стави на врвот на куфер / столче / под авиокомпанија седиште, кој е совршен за долго патување, кола вози, авиокомпанијата патување, ветеринар посета, одмор, можно аеродром одложувања, чекање за layover и за домашна употреба.Ткаенини : Најлон/300 D Оксфорд ткаенина.Тоа е лесен.Тоа одговара за под-седиште димензии на повеќето авиокомпании. 【Разноврсна Мека Мачка Превозникот Куче Превозникот】Со 2 големи страна влезовите + 1 врвот отворање, ова мека мачка лента со мрежа windows дава многу дупки и воздух за мачки и кучиња со горниот отвор. 1 отстранлив влошки : за Да се задоволат потребата на пропустливост на воздух и удобност на домашно милениче торба.Главната пакет и 2 проширување простори може да се користи на повеќе начини.Погоден за домашни миленичиња големина помалку од:16", W 9", H 9"Тежина на домашно милениче превозникот : 3.Оксфорд Ткаенина и Решетката ткаенина е издржлив, која може ефикасно да се спречи солза од канџи.1 отстранлив влошки : за Да се задоволат потребата на пропустливост на воздух и удобност на домашно милениче торба.Ткаенини : Најлон/300 D Оксфорд ткаенина. [Забелешка : Нашите миленичиња превозници се погодни за мачки со мали кучиња, домашни миленици големина треба да биде помал од 16 "x 9 "x 9".Магијата ленти на дното на перница се зајакнат за да се задржи влошки стабилна.Погоден за домашни миленичиња големина помалку од:16", W 9", H 9". 【Трајни Материја И Хармоничен Дизајн】Цврста жица структура го чува од уривање, доволно флексибилен за да се компресира за да ги собере под авион седиште ,Врвот & 2 еднострани windows кои се направени на анти-нула вентилирани мрежа,со дебелина удобен перат & отстранлив кадифен подлога како база покрие,А од страна на џеб со патент ќе ви помогне да се организира мала accessies.6 инчи, лесно да се свитка и се расплетува.Отстранлив влошки имаат патент на крајот што го прави лесно да се чисти.6" Проширување Простор】мачка превозникот средината и од страна на проширување должина е 19.Добра пропустливост на воздух и долго простор.Магијата ленти на дното на перница се зајакнат за да се задржи влошки стабилна. 【Повеќе Безбеден И Лесен Начин Да се Носат】Мали миленичиња превозникот авто-заклучување на патент да се спречи вашите миленици од бегство.се создаде дополнителен простор на нашите пространи милениче торба за вашите мачки или кучиња да остане удобно.Отстранлив влошки имаат патент на крајот што го прави лесно да се чисти.На Дише Мрежа ѕидови се обезбеди соодветен новак воздух и поширок приказ за вашето домашно милениче, а исто така лесно да се грижи за вашето домашно милениче.Внатре сигурносно јаже, да ги задржи вашето домашно милениче да се обезбеди. 【Миленичиња Превозникот Мерки 18"x 11"x 11" 】 Милениче големина треба да биде помал од 16 "x 9 "x 9".Домашно милениче превозникот големина : L 18", W 11", H 11".Тоа е лесен.Дизајнирани за да се усогласат со TSA и IATA барања.Секој авиокомпанија има еден специфичен сет на правила и прописи, ве молиме контактирајте со авиокомпанијата пред летање со вашето домашно милениче.Мачка превозникот куче превозникот детали карактеристики : .Оксфорд Ткаенина и Решетката ткаенина е издржлив, која може ефикасно да се спречи солза од канџи.TSA АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕНИ ОД : .Добра пропустливост на воздух и долго простор.【Забелешка : Погоден За Мачки И Многу Мали Кучиња, ве Молиме Потврдете Големината】【Големи И Долги 19.Продолжен кафез должина : 19.

Особините

Купувачите избираат и