.

.

B4A-PCB-RS Печатени Коло Повлечи (4-14 AWG) Кутија на 100pcs

B4A-PCB-RS Печатени Коло Повлечи (4-14 AWG) Кутија на 100pcs

DEN 2092.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

*ПОЛЕТО НА 100pcs*. 4-14 AWG жица опсег.Алуминиум или бакар жица, CU9 AL, 90 C температура оценка.УЛ Признати, АДС Уверение.Ro HS согласност.IHI бренд.Направен е во САД од домашни и увезени делови.B4 A-PCB-RS : 4 AWG PCB жица повлечи, 4-14 AWG, 85 ЗАСИЛУВАЧ, дупчиња робертсон одморите главата на завртката. 1 нога на .375 X.14" со .13" (3.3 мм) PCB пенетрација.Страна жица, и на врвот завртка влезот, дупчиња робертсон одморите главата на завртката.Меѓународни Хидраулика Inc.бренд.

Особините

Купувачите избираат и